Müşteri Hizmetleri 0538 095 71 92

 • Yeni
Hard on
Hard on

Hard on signature 130

Hard on signature 130 içeriği olarak başta sildenafil olmak üzere titanyum dioksit E171,  aluminyum lake E 132, magnezyum stearat,  gibi maddeler bulunmaktadır. Bu cinsel ürün klinik deneyler sonucu etkisini ispatlamış olup sertleşme sorunlarının çözüm olarak üretilmiş bir ilacıdır. 

50,00
 • - +
  • VAR
  • B-0114

  Hard on signature 130

  Kargo teslimi nakit ya da kredi kartı ile

  Hard on signature 130 içeriği olarak başta sildenafil olmak üzere titanyum dioksit E171,  aluminyum lake E 132, magnezyum stearat,  gibi maddeler bulunmaktadır. Bu cinsel ürün klinik deneyler sonucu etkisini ispatlamış olup sertleşme sorunlarının çözüm olarak üretilmiş bir ilacıdır. 

  Hard on hap hakkında ürün kullanımı yalnızca günlük olarak  bir adet tableti cinsel ilişki öncesinde yaklaşık olarak bir saat evvel aç karnına kullanılması gerekmektedir. Bu da etkisi olarak hızlıca gösterecektir.

  Sildenafil tablet nedir

  Sildenafil 130 mg hard on hapı siparişlerinizi canlı destek hattı aracılığı ile online olarak iletişime geçerek verebilirsiniz. Hard on hapı kargo ile teslimde nakit olarak ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizde kart eksteriniz de kargo ücreti olarak görülecektir.

  Hard on sildenafil 130 mg tablet aktarlarda ve online internet sitelerinde kolaylıkla bulup satın alabileceğiniz bir sertleştirici ve geciktirici cinsel ürünüdür. Performans hapı olarak sildenafil 130 mg lık 6 lı tablet olmak suretiyle mavi, siyah ve kırmızı çeşitleri olarak satışı yapılmaktadır.

  En uygun fiyatları ile bütün çeşitleri wep sitemizde satışı yapılmaktadır. Bu ürünlerimiz çok etkili olup piyasa en uygun ekonomik ve en ucuz olarak online wep sitemizin garantisi ile online satışı yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi için 7/24 arayabileceğiniz sipariş hattı ile dilediğiniz ürünü en kısa zamanda kargo ile sahip olabilirsiniz.

  İlgili ürünler

  Hard on hapı eczane fiyatı 6 lı tablet 1 kutu 50 liraya, 2 kutu 90 liraya, 3 kutu 120 liraya en ucuz olarak satışı yapılmaktadır.

  Cobra 130 mg tablet 6 lı tablet 1 kutu 39 liraya, 2 kutu 69 liraya, 3 kutu 99 liraya en ucuz olarak satışı yapılmaktadır.

  Vega 100 mg 4 lü tablet 1 kutu 29 liraya, 2 kutu 49 liraya, 3 kutu 69 liraya en ucuz olarak satışı yapılmaktadır.

  Cinsel ürünlerin kullanım şekli

  Ereksiyon hapları sertleşme problemi çeken erkekler tarafından tercih edilmektedir. Cinsel performansını arttırmak isteyen erkekler tarafından da sıklıkla kullanılmakta olan bu ürünleri istediğiniz zaman rahatlıkla kullanılır hale gelmiştir.

  Geciktirici ilaç nasıl kullanılır ilişki süresinden kez bir adet tablet bol su ile alınır. Ereksiyon hapı etkisini uzun süre koruması nedeniyle hafta sonu hapı olarak adlandırılan bu ilaç almıştır. Tabletler halinde ve aylık kullanımı olan kutularda satılmaktadır ve online eczane satış fiyatı çok uygundur.

  Cinsel ilaç kullanımı sonrasında görülebilecek belirtiler baş ağrısı ve seyrek olarak sırt ağrısı, baş dönmesi, yüzde kızarma, belli başlı bir bozukluk görülmeksizin duyulan kas ağrısı ve toplardamarlarda ki kanın dönüşünün engellenmesi ya da yetersizliği sonucu kanın organ veya dokuların bir bölgesinde veya tamamında birikmesi olabilmektedir. Performans ilacı özellikleri diğer ilaçlar birkaç saatlik etki sağlar iken, cinsel uyarı olduğunda etkisini 24 saate kadar sürdürebilmektedir.

  Performans ilacı hakkında herhangi çok büyük cinsel hap yan etkileri olmamakla beraber, doktorunuza danışınız ve öyle satın alınız. Her hangi bir şikayetinizi lütfen bizleri arayarak bildiriniz.

  Cinsel ürünlerin yan etkileri

  Sertleştirici ilaç ile yapılan çalışmalarda priapizm görülmüştür. 4 saat veya daha fazla ereksiyon olan hastalar derhal tıbbi yardım almalıdır. Kadınlar için uygun bir cinsel ilaç değildir. Erişkin erkeklerde, cinsel aktiviteden bir kez tablet tek doz halinde alınması öğüt etmekteyiz. Aç veya tok karnına alabilirsiniz. Fakat aç karnına alındığında ilacın etkisi daha hızlı olacaktır. Cinsel haplar orjinal olduğunu nasıl anlarız eczane de güvenilir tercih edilen ve geciktirici sorunu olan cinsel performans zorluğu çeken kişiler için tavsiye ettiği ürün satışı yapılmaktadır.

  Bitkisel ilaçlar kullanımda dahi kalp hastaları ve böbrek yetersizliği olan hastaların kullanması doktor kontrolünden geçtikten sonra mümkün olabilmektedir.

  Geciktirici hap etkileri dünyanın her yönünde sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin en çok tercih ettiği bir cinsel sağlık ürünüdür. Penisin ereksiyonun da ki temel olay, nitrik oksit, asetil kolin ve diğer fizyolojik ajanların etkisi ile lokal olarak başlayan korpus kavernozum düz kas hücrelerinin gevşemesidir. Sertleştirici ilacın kullanımı sonrası baş ağrısı ve benzeri yan etkileri gibi zararları görülmez.

  Cinsel haplar zararlı mı, cinsel aktivite, önceden kardiyovasküler hastalığı olan hastalar göz nadir kalıtsal göz hastalığı olarak adlandırılan retinitis pigmentosa olan hastalar için uygun değildir. Cinsel ilaçlar ayrıca, kalp hastalığı alerjik olağan dışı kalp krizi, düzensiz kalp atışları, ya da diğer kalp sorunları, yüksek veya düşük tansiyon böbrek veya karaciğer hastalığı, inme gibi hastalığı olanlar, cinsel ilişki için kalp hastalarında etkin madde sildenafil ereksiyon fonksiyonun tedavileri uygun değildir.

  Bitkisel ürünlerin zararları elbette karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Aksi taktirde istenmeyen rahatsızlıklar ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

  Ürün açıklaması

  Cinsel ürünler için bitkisel ecza online internet satış sitemizden satın alabileceğiniz reçetesiz doğal ecza çeşitleri ve dilediğiniz markası çeşitleri bulabilirsiniz.

  Eczanelerde satılan ereksiyon hapları bitkisel gıda destek ürünlerinden olanı haplar ve sentetik haplar arasında farklar bulunmaktadır. Bilindiği üzere bitkisel olan ürünler doğaldır. Diğeri sentetik ürünler ise katkı maddeli bulunmaktadır.

  Performans hapı satan eczaneler olmakla beraber size sunacağımız kapıda teslim sayesinde evinizden çıkmadan size orjinal ürünleri ulaştırabiliriz. Bu ürünle ilgili daha detaylı bilgiler forum içeren yorumları öğrenmek için online eczane sipariş sitemizden kullanıcı yorumlarını okuyarak gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Performans hapların faydaları

  Bitkisel cinsel haplar faydaları erkeklerde çok daha ileri yaşlarda ortaya çıkan ya da gençte olsa cinsel sorunları günümüzde stres olmak üzere düzensiz yaşamak ve alkol tüketimi, sağlıksız beslenmelerde, sigara kullanımı ve bir çok nedenden dolayı bu gibi sorunlar yaşanmaktadır.

  Sertleştirici hapı ereksiyon sağlamanın yanı sıra, uzun etki süresi nedeniyle cinsel ilişkinin daha rahat olmasına da katkıda bulunmaktadır. Gereksinim duyulan durumlarda günlük doz olarak bir adet geçmeyecek şekilde alındığında hapın farklı derecelerde ED´si olan kişilerin çoğunda ereksiyonu yeniden kazandırmıştır. Cinsel hapı diğerlerinin aksine iki kadeh alkol olmak şartıyla alkolle alabiliyorsunuz. Yağlı yemek yenildiğinde de ilacın etkisine olumsuz katkısı bulunmamaktadır. Doğal cinsel haplar kişilerde yan etki olarak daha az olan ürünlerdir. Doğal ürünlerin içeriğindeki doğal etkin maddeler ile birçok cinsel fonksiyon bozukluklarının aktif olarak giderilmesinde etkin olarak yardımcı olmaktadırlar.

  Cinsel ilacın içeriği

  Cinsel ilacın içeriği olan tadalafil ED’si olan erkeklere kendilerine olan özgüveni önceden planlama yapmaya gerek olmadan normal bir cinsel ilişki sağlamaktadır. Bir çok kişide tablet mg etkisi, alımından sonraki bir saat içinde başlamakta, ortalama 24 saat boyunca cinsel ilacın etkisi devam etmektedir. Sertleştirici ile diğer ilaçlar arasında farklar, bu performans hapı alkolle kullanılır mı derseniz bir adet tablet ölçülü olarak alkolle kullanabilirsiniz.

  Geciktirici hap muadili 

  Cinsel hapını 60 yaş ve üzeri yaş gruplarının kullanması önermekteyiz. Performans hapı muadili önerisi olarak ürünler satın almadan veya sipariş vermeden önce genel sağlık durumunuz hakkında bilgi vermeniz önemle rica olunur. Doktorunuza danışma dan kullanacağınız her ürün sağlığınız açısında size kötü sonuçlar doğurabilir. Bu yüzden propektüsü mutlaka okumalısınız.

  İlaç saklama koşulu 

  İnternet eczaneden aldığınız her ürün fatura kesilecek ve size gönderilecektir. Lütfen faturasız ürünler satın almayınız. Sağlığınız açısından riske girmeyiniz. Paranızı da boşa harcamamış olursunuz..

  Oda içi saklama koşulu 25 derece ve altı sıcaklıklardır. Soğuk zincir ise buzdolabı şartlarından da soğuk şartlardır. Özel kaplarda olması gerekmektedir. Buzdolabı saklama koşulu 2-8 derece arasıdır. Eğer güneşli ve sıcak olan ya da fazla nemli olan, rutubetli olan ortamlardan korumalısınız.

  Cinsel ilaç sipariş

  Performans ilaçları eczaneler siparişiniz sonrasında paketiniz hazırlanıp gönderildiğinde kargo görevlisi de olmak üzere paket içeriği hakkında bilgisi bulunmamaktadır. Teslim işleminde kargo üzerinde ilaç, tablet, hap, ve damla gibi ibareler bulunmamaktadır.

  Doğal eczane seçkin ve eczanelerin dışında aynı zamanda cinsel sağlık ürünleri satışı yapan merkezi istanbul da olan sitemizden sipariş verebilirsiniz. Sertleştirici haplar aktarlar satış sonrası ailesi için gizliliğiniz ve mahremiyetiniz çok önemlidir. Bu yüzden tüm alışverişleriniz hediye paketi içinde size ulaşır.

  Sizlere doğal ürünleri son derece GİZLİLİK KURALI aşamasından geçerek gelmektedir. Kurye ya da kargo görevlileri paketin içinde ne olduğu bilmemektedir. Kredi kartı ekstresinde ve kargoda gönderici şirket sınıfı TEKNOLOJİ ve BİLİŞİM ŞİRKETİ gözükmektedir.

  © 2021 – BİTKİSEL ECZANE  –  Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları “ ‘ya aittir. Firma izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz. Tüm hakları şirketimiz adına saklı olup yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya e-posta ile irtibata geçebilirsiniz. Her Hakkı Saklıdır…

  Cinsel ilaç hakkında sitemize gelen müşteri sorulardan bazısı en ucuz olarak ne kadara satılıyor?. İnternet online satış sipariş en ucuz uygun fiyatı kaç para?. İstanbul eczanelerde siparişi nasıl verebilirim?. İnternetten satış nasıl yapılıyor?. Erken boşalma sorunları nasıl çözülmektedir?. Wep eczane de satılan ürünler orjinal mi?. Cinsel sağlık ürünleri hakkında forumlarda yapılan yorum ve yorumlar doğru mu?. Sertleştirici hapının orjinal tablet satın al nerelerde yapılıyor?. 30 adet olan tablet eczanelerde var mı?. Erken boşalma ilacı yan etkisi, yan etkileri nelerdir?. İnternetten sipariş vermek istiyorum eczaneler de, eczanede fiyatlar ne kadar dır?. Sertleştirici hapların fiyatı kaç liradan satılmaktadır?. Demir teneke kutu 10 lu almak istediğimde nereden alabilirim?. 10 adet satın almak istiyorum diyen kişiler geciktirici hapları nereden alabilir?. Online eczanede fiyatları ne kadar dır?. Geciktirici hap kullanım şekli nasıldır?. Performans tablet satın al fiyatları kaç paradan satılmaktadır?. Cinsel istek haplarının zararı, zararları var mı?. Geciktirici hap çeşitleri en ucuz nerede satılmaktadır?.

  ETİKETLER: Hard-on 130mg nedir, sildenafil 130 hard on, hard 130  mg on en ucuz fiyatı, sildenafil 130 hard on tablet, hard on 130 mg hap, hard on hapı satın al, hard-on signature 130 mg siparişi,

  Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

  Güvenlik Kodu

  Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

  Benzer Ürünler

  © 2020 Şifa Eczane . Tüm hakları saklıdır.

  Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.